Taginn

Сетка:
Ātrs pārskats

Pecker MK2– imitācijas granāta treniņiem

42,85€

Pecker – imitācijas granāta treniņiem – 10gab. Gatavas pielietošanai. Iepakotas kartona kastītē ar atsevišķiem nodalījumiem. Tā ir mācību-treniņu imitācijas granāta bez pildījuma (tukša), daudzkārtējai lietošanai. Ar treniņu granātas palīdzību jūs varat uzlabot savas šaušanas prasmes. Pecker ir izgatavota no netraumējošām poliuretāna putām. Uz imit..

Ātrs pārskats

"TAG-ML36" Granātmetējs

822,29€

TAG-ML36 bez čaulu vītņstobra granātu metējs, kas palaiž TAGinn granāts bez speciāliem TaGinn čauliem. TAG-ML36 ir TAGinn un "Madritsch Weapon Technology" sadarbības projekts. TAG-ML36 ir pneimatiskā apmācības sistēma ML-40 metējam kas ir ražots  "Madritsch WT" Šo palaišanas iekārtu var uzstādīt uz jebkura 20 mm sliedēm vai uz speciālas atsevi..

Ātrs pārskats

AFG6 - airsofta granāta

11,90€

Airsofta granāta AFG-6 – jauns budžeta produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu daudzumu „šķembu”, kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granātas korpuss darbināts no kartona un ta pildīta ar saus..

Ātrs pārskats

Master Key

37,14€

Iepazīstieties ar jauno TAGinn ģimenes locekli - “Master Key” kārtu ML36. Šī ir lodīte, kas piepildīta ar aptuveni 75 BB. Tas dod jums iespēju būt efektīvam CQB vidē ar TAG-ML36 palaidēju. 30 metru efektīvais attālums. Vienreizējās lietošanas...

Ātrs pārskats

Paladin MK2

46,66€

Pakešu komplekts:10 “paladīni” ir gatavi šaušanai un iepakoti kartona kastē, kas atdalīta ar starplikāmIzmantošanai ar visu TAGinn palaišanas ierīču klāstu, ieskaitot TAG-ML36 palaišanas ierīci.Nepirotehniskais marķēšanas lādiņš “Paladin” ir pildīts ar netoksisku pulveri uz viegli mazgājamu pārtikas krāsvielu bāzes. Brīdī, kad šāviņš atduras pret š..

Ātrs pārskats
Ātrs pārskats

TAG 18 Dūmu grānata

22,83€

Šī dūmu rokas granāta kopē ASV armijas leģendāro MK-18 modeli gan pēc tā izskata, gan darbības. TAG-18 ir piepildīts ar 100 gramiem netoksiskas dūmu radošās vielas, kas izgatavota filmu industrijai. Dūmi tiek izvietoti no abām granātas pusēm, kas krasi palielina dūmu mākoņu blīvumu...

Ātrs pārskats

TAG-18 SMOKE ORANGE

25,15€

Šī dūmu rokas granāta gan pēc izskata, gan funkcionēšanas kopē ASV armijas leģendāro MK-18 modeli.TAG-18 ir piepildīts ar 100 gramiem netoksiskas dūmus radošas oranžas vielas, kas paredzēta filmu industrijai. Dūmi tiek izvietoti no abām granātas pusēm, kas krasi palielina dūmu mākoņu blīvumu...

Ātrs pārskats
Ātrs pārskats

TAG19 - Š airsofta granāta

14,13€

Ši MilSim pirotehniska roku granātai ir labi pazīstama RGD5 krievu granātu forma. Līdz ar TAG67 granātu, tas ir pildīta ari 6mm bioloģiski noārdāmam airsofta bumbiņām, kas samaisīti ar PEG komponentu, lai izvairītos no airsofta bumbiņas pārnēsāšanas trokšņa poliuretāna korpusā un sakāves rādiuss ir 8-10 metri. Granāta TAG-19  ir aprīkota ar di..

Ātrs pārskats

TAG19 - Y mācību airsofta granāta

14,13€

Šai MilSim pirotehniskajai rokas granātai ir labi zināmā RGD5 krievu frag granātas forma. Atšķirībā no TAG-19Ш granātas, tai nav BB vai citu šāviņu, kas sajaukti PEG komponentā. Šo granātu var izmantot vidē, kas neļauj projicēt cietus fragmentus, piemēram, BB. Mūsu standarta pirotehniskais elements samazina fragmentu izplatīšanos aptuveni 5 metru a..

Ātrs pārskats

Velum MK2

109,52€

Jaunais “Velum MK2” ir labāks, ātrāks, precīzāks un rada trīs reizes vairāk dūmu. Tas ir savietojams ar visām mūsu palaišanas ierīcēm, ieskaitot TAG-ML36.Atzīmējiet ceļa punktu, izvietojiet dūmu aizsegu vai apžilbiniet pretiniekus 150+ metru distancē — tas ir tikai jūsu lēmums, tagad varat to izdarīt īsā laikā. “Velums” iepakojums tiek piegādāts 10..

Rāda no 1 līdz 15 kopā 15 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.