Granātmetēju lādiņi

Сетка:
Ātrs pārskats

Pecker MK2– imitācijas granāta treniņiem

42,85€

Pecker – imitācijas granāta treniņiem – 10gab. Gatavas pielietošanai. Iepakotas kartona kastītē ar atsevišķiem nodalījumiem. Tā ir mācību-treniņu imitācijas granāta bez pildījuma (tukša), daudzkārtējai lietošanai. Ar treniņu granātas palīdzību jūs varat uzlabot savas šaušanas prasmes. Pecker ir izgatavota no netraumējošām poliuretāna putām. Uz imit..

Ātrs pārskats

Kick Shell

138,00€

Iepazīstinām ar Taginn jaunās paaudzes Kick Shell palaidēju. Šī mehāniskā ierīce ir paredzēta "KC" sērijas pirotehnisko imitācijas kapsulu izšaušanai. Kick Shell darbības pamatā ir mehānisks princips, kas balstās uz kapsulas apakšējā daļā izvietotā atlēcošā lādiņa ierosināšanu. Tas nozīmē, ka "Kick Shell" palaišanas ierīcei nav nepieciešama gāzes v..

Ātrs pārskats

Master Key

37,14€

Iepazīstieties ar jauno TAGinn ģimenes locekli - “Master Key” kārtu ML36. Šī ir lodīte, kas piepildīta ar aptuveni 75 BB. Tas dod jums iespēju būt efektīvam CQB vidē ar TAG-ML36 palaidēju. 30 metru efektīvais attālums. Vienreizējās lietošanas...

Ātrs pārskats

Paladin MK2

46,66€

Pakešu komplekts:10 “paladīni” ir gatavi šaušanai un iepakoti kartona kastē, kas atdalīta ar starplikāmIzmantošanai ar visu TAGinn palaišanas ierīču klāstu, ieskaitot TAG-ML36 palaišanas ierīci.Nepirotehniskais marķēšanas lādiņš “Paladin” ir pildīts ar netoksisku pulveri uz viegli mazgājamu pārtikas krāsvielu bāzes. Brīdī, kad šāviņš atduras pret š..

Ātrs pārskats

Palaišanas mehānisms Čaula - HPA

90,47€

Iepakojuma komplekts:1 “Čaula-HPA” - iesaiņots nelielā kartona kastītē.“Čaula-HPA” ir paredzēta TIKAI  ar HPA – ASG  augsta spiediena gaisa izmantošanu.• Tas jāuzpilda no parastās 850PSI HPA peintbola tvertnes, izmantojot pielādēšanas ierīces “FiSt-2” augšējo daļu.• Šī ierīce met granātas tik tālu, kā modernizēts ar HPA komplektu granātme..

Ātrs pārskats

Palaišanas mehānisms Čaula - Multi Range

129,52€

Tātad, jūs esat progresīvs TAGinn produktu lietotājs?Izmantojot Shell Multi-Range, jūs varat pilnīgi kontrolēt šāviena trajektoriju.Shell Multi-Range ļauj uzstādīt precīzu šāviena attālumu, regulējot tās jaudu.Vienkārši noregulējiet jaudu no 1 līdz 5, pirms čaulas ar CO2 vai 850 HPA uzstādīšanas, un izmantojiet savas prasmes ,pielāgojamo trajektori..

Ātrs pārskats

Palaišanas mehānisms Čaula-PRO EVO

90,47€

Shell-PRO EVO ”- paredzēts tikai CO2 izmantošanai. Ierīcei  ir daži ļoti svarīgi uzlabojumi:• Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, šī ierīce kļuva ievērojami īsāka, kas atvieglo tās lietošanu ar tādiem granātmetējiem kā M203.• Plastmasas čaulas stobrs ir modernizēts. Tagad tas lieliski der jebkura granātmetēja stobram.• Blīvēšanas sistē..

Ātrs pārskats

REAPER KC-2.0 sec.

103,81€

KC sērijas palaidējierīču tālvadības imitators šaušanai zem stobra.0,20 gr bumbiņas tiek izmantotas kā nosacīti šaujamie elementi. Tā izšauj 2,0 sekundes pēc tam, kad tā atstāj šāviņa stobru.Efektīvais šāviena attālums ir no 40 līdz 100 metriem...

Ātrs pārskats

REAPER KC-3.5 sec.

103,81€

KC sērijas palaidējierīču tālvadības imitators šaušanai zem stobra.0,20 gr bumbiņas tiek izmantotas kā nosacīti šaujamie elementi. Tā izšauj 3,5 sekundes pēc tam, kad tā atstāj šāviņa stobru.Efektīvais darbības rādiuss ir no 50 līdz 120 metriem. Palaidēja darbības laiks ir norādīts uz patērētāja iepakojuma, kā arī attēlots ar krāsainu plastmasas gr..

Ātrs pārskats

REAPER KC-5.0 sec.

103,81€

KC sērijas palaidējierīču tālvadības imitators šaušanai zem stobra. 0,20 gr bumbiņas tiek izmantotas kā nosacīti šaujamie elementi. Tā izšauj 5 sekundes pēc tam, kad tā atstāj šāviņa stobru.Efektīvais darbības rādiuss ir no 110 līdz 160 metriem. Palaidēja darbības laiks ir norādīts uz patērētāja iepakojuma, kā arī attēlots ar krāsainu plastmasas gr..

Ātrs pārskats
Ātrs pārskats
Ātrs pārskats

Velum MK2

109,52€

Jaunais “Velum MK2” ir labāks, ātrāks, precīzāks un rada trīs reizes vairāk dūmu. Tas ir savietojams ar visām mūsu palaišanas ierīcēm, ieskaitot TAG-ML36.Atzīmējiet ceļa punktu, izvietojiet dūmu aizsegu vai apžilbiniet pretiniekus 150+ metru distancē — tas ir tikai jūsu lēmums, tagad varat to izdarīt īsā laikā. “Velums” iepakojums tiek piegādāts 10..

Rāda no 1 līdz 13 kopā 13 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.