Imitācijas rokas granātas

Сетка:
Ātrs pārskats

AFG-4 granāta

9,25€

Kompakta rokas granāta airsoft šaušanai, kas aprīkota ar cietu zirņa formas lādiņu. Ideāli piemērota iekštelpām un dinamiskiem uzbrukumiem. Aizmugurķēdei ir 2-2,5 sekundes ilgs izšaušanas laiks. Parastā jauda ir "Corsair-4". Granātas svars ir 85 g, diametrs 42 mm, augstums 120 mm.Rokas pirotehnikas imitācijas granātas ir paredzētas izmantošanai pei..

Ātrs pārskats

AFG6 - airsofta granāta

11,90€

Airsofta granāta AFG-6 – jauns budžeta produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu daudzumu „šķembu”, kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granātas korpuss darbināts no kartona un ta pildīta ar saus..

Ātrs pārskats

TAG19 - Š airsofta granāta

14,13€

Ši MilSim pirotehniska roku granātai ir labi pazīstama RGD5 krievu granātu forma. Līdz ar TAG67 granātu, tas ir pildīta ari 6mm bioloģiski noārdāmam airsofta bumbiņām, kas samaisīti ar PEG komponentu, lai izvairītos no airsofta bumbiņas pārnēsāšanas trokšņa poliuretāna korpusā un sakāves rādiuss ir 8-10 metri. Granāta TAG-19  ir aprīkota ar di..

Ātrs pārskats

TAG19 - Y mācību airsofta granāta

14,13€

Šai MilSim pirotehniskajai rokas granātai ir labi zināmā RGD5 krievu frag granātas forma. Atšķirībā no TAG-19Ш granātas, tai nav BB vai citu šāviņu, kas sajaukti PEG komponentā. Šo granātu var izmantot vidē, kas neļauj projicēt cietus fragmentus, piemēram, BB. Mūsu standarta pirotehniskais elements samazina fragmentu izplatīšanos aptuveni 5 metru a..

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.