0.30g Specna Arms ONE™ BIO BBs - 1kg

0.30g Specna Arms ONE™ BIO BBs - 1kg

Produkta apraksts

Specna Arms ONE BIO BBs

ONE sērijas BBs ir augstas kvalitātes BBs, ko ražo zīmols Specna Arms, kas airsoft tirgū ir pazīstams ar savu kvalitāti un inovatīvām airsoft replikām. Izlaižot ONE BBs līniju, zīmols paplašina savu BBs klāstu ar profesionālas munīcijas līniju airsoft replikām. ONE BBs ir lieliski piemērotas kā ikdienas airsoft munīcija. Tas ir ideāls līdzsvars starp augstākās klases kvalitāti un pieņemamu cenu.

Katra no Specna Arms BBs pēc galīgās apstrādes ir rūpīgi pulēta līdz spīdumam. Turklāt, lai nodrošinātu netraucētu darbību ar replikam, BBs ir pārklāti ar īpašu slāni, kas samazina berzi. Tas nozīmē labāku sadarbību ar Hop-Up sistēmu.

Pilnībā kontrolēts ražošanas process garantē perfektu BB sfēriskumu bez redzamām šuvēm vai nelīdzenumiem. Gaisa burbuļu trūkums BBs iekšpusē un labi sadalītais smaguma centrs veicina gandrīz nevainojamu šāvienu atkārtojamību.

BBs diametrs ir 5,95 mm (+/- 0,005 mm), un atsevišķas BB svara atšķirības nepārsniedz 0,01 g. Pateicoties tam, Specna Arms BBs labi darbosies gan standarta stobros, gan precīzijas stobros, kur tie var parādīt visu savu potenciālu.

Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs
Aizsardzības kods
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.