Airsoft aprīkojums

Сетка:
Ātrs pārskats

3L Ūdens Hidrācijs MOLLE Soma Ar Siksnām

16,95€

Tā ir daudzfunkcionāla hidrācijas soma. Iekšpusē atrodās speciāla kabata ūdens maisiņam un divi āķi, kas palīdzēs to nostiprināt. Viegli var ievietot 3L ūdens maisiņu. Šai mugursomai ir standarta plecu siksnas un siksnas Molle sistēmai. Izmantojot šo risinājumu, to var izmantot atsevišķi vai piestiprināt pie vestes. Ir arī ārējā kabata ar Molle svītrām un Velcro plāksni, kas palīdzēs uzstādīt papildu piederumus.

Ātrs pārskats

45° Offset Picatinny Sliede

10,20€

Vector Optics, uzņēmums, kas visā pasaulē piegādā jau vairāk nekā 10 gadus, plašu inovatīvu un augstas kvalitātes tēmēkļus un aksesuārus, sarkano punktu tēmēkļus, lāzera tēmēkļus, attāluma mērītājus, sliežu sistēmas, lukturīšus un stiprinājumu dizainus īstiem šaujamieročiem.

Ātrs pārskats

A.E.G Atspere 120 M/S

16,65€

Atspee SP-120 ar nevienmērīgu AEG regulējumu. Savietojama ar AEG replikam, izņemot PSG-1.

Ātrs pārskats

Augsta sprieguma switch priekš V3 gearbox (Front Wiring)

12,95€

Uzstādīšanai nepieciešama pieredze un prasmes.

Ātrs pārskats

BUCKLE UP RECCE/SNIPER CHEST RIG

33,20€

BUCKLE UP RECCE/SNIPER CHEST RIG

Ātrs pārskats

Compact Reflex Tēmekļa replika - Black

31,95€

Theta Optics™ Compact atstarojošais tēmēklis ir iekļauts metāla korpusā un tiek darbināts ar CR2032 bateriju, kā arī ļauj izmantot zaļo vai sarkano punktu gan dienas, gan nakts darbības laikā. Mērķa punktu var vienmērīgi regulēt vertikāli un horizontāli. Tam ir vairākas spilgtuma opcijas. Uzmontēts uz standarta 22 mm RIS sliedes, tēmēklis nodrošina ātru un precīzu mērķēšanu.

Ātrs pārskats

Cut Off Slēdzis Priekš V3 Gearbox

11,95€

Precīzi izgatavots, tērauda, ​​CUT-OFF slēdzis, kas paredzēts V3 - AK tipa gearbox. DEFRIC virsmas pārklājums!!! Šis pārklājums nodrošina augstas stiprības plēvi, kas atvieglo eļļošanu un izcilu aizsardzību pret koroziju.

Ātrs pārskats

Delayer OMEGA

4,00€

"OMEGA" no Maple Leaf nodrošina daudz labāku bb griešanos. Šī ir uzņēmuma reakcija uz "flat-hop" sistēmu, kas ieteicama lietošanai ar Maple Leafe hop-up gumiju.

Ātrs pārskats

Dubultais M4/M16 aptveru pouch - Olive

5,95€

Pouch ir izgatavots no izturīga neilona, ​​kurā var ievietot divas M4/M16 aptveres. Slēgts ar atloku ar Velcro. Aptveres papildus stabilizēti ar iešūtu gumiju. Atloku var paslēpt vai pilnībā noņemt. Piestiprināms pie vestes, izmantojot MOLLE moduļu sistēmu.

Ātrs pārskats

FAST Ķiveres Tīkla Pārvalks - Multicam

13,60€

Viegla sieta konstrukcija ar VELCRO, Paracord un stiprinājuma punktiem.

Ātrs pārskats

FAST MH ķiveres kopija ar ātru regulēšanu — Coyote

40,95€

FAST MH ķiveres kopija ar ātru regulēšanu — Coyote

Ātrs pārskats

FORCE RECON veste

51,50€

FORCE RECON veste

Ātrs pārskats

Frag Granātu Pouch - Multicam

5,75€

Pouch savienojams ar visām MOLLE platformām.

Ātrs pārskats

HOP-UP Gumija 50° Super Macaron

13,60€

Noslēpums ir novatoriskajā elementa formā, kas rada BB griešanos. Tas ir pateicoties šai unikālajai Omega tipa starplikas formai un izmantošanai. Šāviena precizitāte ievērojami uzlabojas. Šī ir jauna dzēšgumijas MACARON versija, tā atšķiras ar elementa formu, kas pieskaras BB. Tam ir arī papildu stabilizatori abās šī elementa pusēs, kas nodrošina centrālu gumijas uzstādījumu uz stobra. Tas ir aprīkots arī ar speciālu gredzenu apkakles iekšpusē, tas nodrošina blīvumu gumijas savienojuma vietā ar uzgali. Šai hop-up gumijai ir papildu blīvēšanas un stabilizēšanas gredzens uz iekšējās virsmas.

Ātrs pārskats

JUMP PLATE CARRIER V2

47,55€

Jump Plate Carrier V2 (8FIELDS)

Jump Plate Carrier V2 ir taktiska veste, kas apvieno vieglumu, komfortu un izcilu funkcionalitāti. Tas ir īpaši izstrādāts lielākiem cilvēkiem, un tā mērķis ir nodrošināt pilnīgu mobilitāti un komfortu lietotājiem ar krūšu apkārtmēru līdz 130 cm. Pateicoties tam, pat lielāki cilvēki bauda pilnīgu pārvietošanās brīvību un pārliecību, ka viņu aprīkojums ir gatavs darbībai.

Rāda no 1 līdz 15 kopā 42 (Kopā lapu - 3)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.