Pārdevējs

Pārdevējs SIA "ANDRS" Reģ.nr. 50003136981 piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas  Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.


Apmaksas noteikumi

Par precēm var norēķināties, veicot maksājumu ar bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai debetkarti (izņemot American Express) vai skaidrā naudā. Norēķini par precēm ir jāveic priekšapmaksā.

Pēc pasūtījuma apstrādāšanas pircējam uz norādīto elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts avansa rēķins 100% apmērā no pasūtījuma summas. Pasūtījums tiek apstiprināts izpildei pēc tam, kad saņemta priekšapmaksas rēķina samaksa.

SIA ANDRS ir tiesības atkāpties no līguma, ja pircējs nav veicis priekšapmaksas rēķina samaksu 3 dienu laikā.

Ilggadējiem pircējiem, kas noslēguši ar SIA ANDRS sadarbības līgumu, SIA ANDRS piedāvā veikt norēķinus ar pēcapmaksu. Pēcapmaksas rēķini ir jāapmaksā 7 dienu laikā no preču saņemšanas. Preču saņemšanu apliecina preču pavadzīmes abpusēja parakstīšana.

Pircējs tiks informēts par veiktajiem darījumiem pa norādīto telefona nr. vai arī elektronisko e pasta adresi.

Norēķini skaidrā naudā

Norēķinus skaidrā veidā var veikt tikai ActionGames veikalā Maskavas ielā 322 Rīgā, LV-1063. Lai pasūtījums tiktu uzskatīts par apstiprinātu, pircējam jāveic pasūtījuma priekšapmaksa.

Mūsu rekvizīti: 

SIA “ANDRS”
Konta Nr. LV53PARX0016395380001
AS Citadele banka AS
SWIFT kods: PARXLV22
Maksājuma mērķī lūdzu norādiet pasūtījuma nr.

Piegādes veidi

Preces tiek piegādātas no ActionGames veikala Maskavas ielā 322(3st). Pasūtījuma izpildes termiņš ir līdz 3 dienām . Pircējam ir iespējams pasūtījumus saņemt ActionGames veikalā Rīgā, Maskavas ielā 322 darbadienās no 09:00-17:00. SIA ANDRS pēc vienošanās ar pircēju nodrošina pasūtījumu piegādi -  ar Omniva kurjera starpniecību vai pakomāta starpnicību atbilstoši tarifa izmaksām.

Preču pasūtīšanas kārtība

Aicinām veikt pasūtījumu ActionGames interneta veikalā actiongames.lv, zvanot pa tālr. +371 27821000, rakstot uz e-pastu office@paintball.lv vai apmeklējot mūsu veikalu Maskavas ielā 322(3stāvs). Preču piegādes tiek veiktas tikai juridiskām personām un pilngadīgām fiziskām personām (pircējiem).

Pasūtījuma apstiprinājums

Pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz Tavu norādīto e-pasta adresi darba dienās no pulksten 09:00-17:00  2 stundu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža vai nākošā darba dienā pēc brīvdienām un/vai svētku dienām. SIA ANDRS saglabā īpašuma tiesības uz precēm līdz brīdim, kad ActionGames būs saņēmis pilnu samaksu par tām saskaņā ar izrakstīto rēķinu.

Atteikuma tiesības

ActionGames pircēji var izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas. Nauda par atdoto preci tiks atmaksāta 14 dienu laikā. Naudas atmaksa, cik tālu tā nenonāk pretrunā ar patērētāju tiesību aizsardzības normām, neattiecas uz nestandarta preču pasūtījumiem, īpaša izmēra pasūtījumiem, kā arī lielapjoma pasūtījumiem.

Pircējam ir tiesības, saņemot pasūtījumu, atvērt tā iepakojumu un preci apskatīt, lai pārbaudītu, vai prece atbilst pasūtītajam (ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri).

Izmantojot atteikuma tiesības, saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sesto daļu, pārdevējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad saskaņā ar šā panta otro daļu saņēmis informāciju par patērētāja lēmumu atkāpties no līguma, atmaksā patērētājam viņa samaksāto naudas summu, tajā skaitā patērētāja samaksātos piegādes izdevumus. Pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs minēto naudas summu atmaksā, izmantojot tāda paša veida maksāšanas līdzekli, kādu izmantoja patērētājs, izņemot gadījumus, kad patērētājs skaidri piekritis citam maksāšanas līdzeklim un patērētājam par šāda maksāšanas līdzekļa izmantošanu nav jāmaksā.

Atteikuma tiesības neattiecas uz Pasūtījumiem, kuros pasūtījuma summa bez PVN pārsniedz 1000 EUR, ja pirms pasūtījuma noformēšanas klients nav veicis konkrētās preces (modeļa) apskati.

Pircēja pienākumi, izmantojot atteikuma tiesības

Atdodot preci, pircējam jānodrošina tās iepakojums tāds, lai, preci transportējot, to nevarētu sabojāt. Pircējam ir jāpārliecinās, ka prece ir labi iepakota tās oriģinālajā iepakojumā un, ja nepieciešams, ir jāizmanto papildus iepakojums. Lai pircējs varētu izmantot atteikuma tiesības, precei ir jābūt nelietotai un jābūt oriģināliepakojumā. Visus piederumus un detaļas, kas nosūtīti komplektā kopā ar preci, ir jāatdod kopā ar preci to oriģinālajā izskatā.

Kārtība atteikuma tiesību izmantošanai

Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jāsazinās ar ActionGames administrāciju zvanot 27821000 vai aizpildot veidlapu, un jāreģistrē atteikums no pasūtījuma. ActionGames personāls Tevi informēs, kā rīkoties preces atteikuma gadījumā.

Pircējiem ir iespēja atdot preci Maskavas ielā 322(3st), Rīgā darbadienās no 09:00-17:00, kā arī iepriekš vienojoties ar ActionGames personālu iespēja izmantot omniva starpniecību. 

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas; pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Preču atgriešanas noteikumi 

Pamatojoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu Nr. 207 „Noteikumi par distances līgumu”, klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

Jūs varat atgriezt neizmantoto preci nebojātā, oriģinālā iepakojumā 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža, saņemot atpakaļ visu samaksāto naudu par preci. Piegādes izmaksas atmaksātas netiek. Ja izvēlēsieties preci atgriezt pa pastu, tad izdevumus par sūtījuma atgriešanu sedz klients.  

Prece ir jāatgriež oriģinālā iepakojumā, uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu. SIA ANDRS patur tiesības atteikt distances līguma izpildi, ja nav saglabāts pirkumu apliecinošs dokuments. Par preci samaksātā nauda tiks atgriezta ar pārskatījumu 30 dienu laikā. Ja pirkums tika apmaksāts ar pārskatījumu, nauda pēc preces atgriešanas tiks atgriezta uz Jūsu bankas kontu.

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu office@paintball.lv vai pa tālr. +371 27821000.

Preču atgriešana notiek uz mūsu ActionGames veikalu Maskavas ielā 322.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties interneta veikala sadaļā.

STRĪDU RISINĀŠANAS NOTEIKUMI

Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. PIRCĒJIEM, kuri uzskatāmi par patērētājiem normatīvo aktu izpratnē ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktā kārtībā alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot PĀRDEVĒJAM rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

  • 1. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
  • 2. Iesnieguma iesniegšanas datumu
  • 3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.