Lāzertag aprīkojums

Сетка:
Ātrs pārskats

Lāzertag komplekts ar 4 ieročiem un 4 vestēm

230,00€

4 IN 1 LASER TAG — lāzertag blasteri komplektā ir dažāda izmēra un dažādā krāsā ar unikālu rakstu. LED DZĪVES INDIKATORI, AKTĪVĀ VIBRĀCIJA, NEIEROBEŽOTS AMMO un ārkārtējs 50 m šaušanas diapazons!

Ātrs pārskats

Lāzertag komplekts bērniem un pieaugušajiem

199,00€

Izbaudi aizraujošas lāzertag spēles ar šo kompletu, kas piedāvā neaizmirstamu pieredzi visai ģimenei! Šīs lāzertag komplekts ietver 4 modernus un lāzertaga ieročus, kas ļauj katram dalībniekam piedālīties spēlēs. Katram spēlētājam ir arī pieejama speciāla lāzertaga veste, kas piešķir spēlei pilnīgi jaunu līmeni.

Ātrs pārskats

Lāzertaga 2 ieroču komplekts

170,00€

Iebūvēts uzlādējams akumulators: šis uzlādējamais lāzeraga komplekts ir aprīkots ar 4 uzlādējamām baterijām un 4 vienādiem usb kabeliem, lai uzlādētu, tāpēc jums nav jāuztraucas par baterijām. Jums nekad nav jāpārtrauc spēle, lai nomainītu baterijas. Ieroči un vestes ir pilnībā uzlādējamas! Pamatojoties uz parasto spēli, ieroci var izmantot aptuveni 6 stundas, vesti var izmantot aptuveni 3 stundas katru, ar vienu pilnu uzlādi. Divi LED ekrāna displeji: viegli var pārbaudīt savas DZĪVES un AMMO. Tas palīdzēs labāk izprast kaujas tempu un savlaicīgi pielāgoties. Izbaudiet dziļi ieskaujošu spēlēs prieku. Ieslēdziet pistoli un ievadiet dzīvības. Vienkārši ievadīt dzīves vērtību (1–99) un munīciju (1–12), nospiežot pistoles pogas. Komandā var noteikt dažādu dzīves vērtību atbilstoši bērnu vecumam, jaunākajiem ir lielāka dzīves vērtība, pieaugušajiem mazāk. 60 m sasniedzamība tumsā un dzīvības tiek skaitītas atsevišķi: šaušanas distance līdz 60 metriem; Ieslēdziet ieroci un vesti, izpildiet balss norādījumus, lai apvienotu komandas krāsu.

Ātrs pārskats

Lāzertaga 4 ieroču komplekts

275,00€

Iebūvēts uzlādējams akumulators: šis uzlādējamais lāzeraga komplekts ir aprīkots ar 8 uzlādējamām baterijām un 4 vienādiem usb kabeliem, lai uzlādētu, tāpēc jums nav jāuztraucas par baterijām. Jums nekad nav jāpārtrauc spēle, lai nomainītu baterijas. Ieroči un vestes ir pilnībā uzlādējamas! Pamatojoties uz parasto spēli, ieroci var izmantot aptuveni 6 stundas, vesti var izmantot aptuveni 3 stundas katru, ar vienu pilnu uzlādi. Divi LED ekrāna displeji: viegli var pārbaudīt savas DZĪVES un AMMO. Tas palīdzēs labāk izprast kaujas tempu un savlaicīgi pielāgoties. Izbaudiet dziļi ieskaujošu spēlēs prieku. Ieslēdziet pistoli un ievadiet dzīvības. Vienkārši ievadīt dzīves vērtību (1–99) un munīciju (1–12), nospiežot pistoles pogas. Komandā var noteikt dažādu dzīves vērtību atbilstoši bērnu vecumam, jaunākajiem ir lielāka dzīves vērtība, pieaugušajiem mazāk. 60 m sasniedzamība tumsā un dzīvības tiek skaitītas atsevišķi: šaušanas distance līdz 60 metriem; Ieslēdziet ieroci un vesti, izpildiet balss norādījumus, lai apvienotu komandas krāsu.

-21%
Ātrs pārskats

LSD Charger 24

350,00€ 445,00€

- Vienlaicīgi uzlādējamo tageru skaits – 24 gab. - Iespējam, galvas saišu, vestu un papildus aprīkojuma vienlaicīga uzlāde. - Barošanas avots AC 220V. Uzlādes spriegums – 4,2V; uzlādes strāva – 0,8-0,9A. - Vadi ar uzlādes savienotājiem ir noņemami, garums: 1m. - Iebūvēts ventilators. - Savienotāju un uzlādes indikatoru burtciparu apzīmējums. - Svars: 1,5 kg - Izmēri: 220x140x80 mm

-21%
Ātrs pārskats

LSD First Aid Kit v2

155,00€ 195,00€

Pirmās palīdzības komplekts v2 no LSD ELECTRONICS nodrošina plašas spēļu iespējas, mobilitāti un ērtības! Aizmugurē ir caurumi pirmās palīdzības komplekta drošai piestiprināšanai pie sienas, un parocīgs rokturis nodrošina to, ka to var droši lietot, pārvietojoties spēles laikā. Pirmās palīdzības komplekta forma ļauj to novietot gandrīz uz jebkuras virsmas. Skārienjutīgās vadības pogas nodrošina ilgstošu un uzticamu darbību. Ir pieejami manuālie un automātiskie vadības režīmi, kā arī bāzes funkcijas režīms un revive skaitītāja iestatījums, kas ļauj izmantot LSD pirmās palīdzības komplektu V2 uz jebkuras virsmas un jebkurām scenārijām!

-17%
Ātrs pārskats

LSD Hostage

120,00€ 145,00€

Aprīkots ar galvas saiti ar sensoriem 6, 3 sarkanas indikatora gaismas diodes veido iekļūšanu, vibrācija, īsta skaņa, elektronika.

-50%
Ātrs pārskats

LSD lāzera grānata

60,00€ 120,00€

Īsi norādījumi: Ievietojiet granātā 2 AAA baterijas, pēc tam aizveriet apakšējo vāku. Sarkanās gaismas diodes sāks mirgot. Lai iespējotu “Gaidstāves” režīmu, jāaktivizē spēļu granāta ar LSD tālvadības pulti, LSD reanimatoru vai LSD pirmās palīdzības komplektu. Pēc aktivizēšanas gaismas indikators pazūd. Nospiežot vadības pogu, granāta pāriet no gai..

Ātrs pārskats

LSD Raven tāģeris

350,00€

LSD Raven ir unikāls Tagger no LSD Electronics, kas lepojas ar fatālu stilu un uzlabotu uzticamību. LSD Raven tika izveidots ciešā sadarbībā ar lāzerklubu īpašniekiem un spēlētājiem no visas pasaules, un tas iemiesoja daudz jauninājumu:ABS plastmasa.Viegls, bet spēcīgs un noturīgs pret laikapstākļiem.RGB korpusa fona apgaismojums.4,4 mAh Li-ion aku..

-25%
Ātrs pārskats

LSD Regeneration Module

250,00€ 335,00€

Reģenerācijas modulis var kalpot kā: – Bāze vai atkopšanas punkts, ar augšāmcelšanās, veselības un munīcijas atjaunošanas funkciju. Spēja strādāt caur infrasarkano portu vai radio kanālu. Strādājot caur infrasarkano portu, ir iespējams iestatīt komandu, pēc kuras tiks veiktas iepriekš minētās funkcijas. – Radiobāze. Burtiski pastāv iespēja atjaunot visus komplektus, izmantojot radio kanālu. Svars: 0,85 kg Izmēri: 21 x 17 x 9 cm

-39%
Ātrs pārskats

LSD Tager AEK Hunter

475,00€ 775,00€

- Saliekama laide - Emiter T3, iespēja uzstādīt T4. - Standarta šāviena apgaismojums. - Ražošanas materiāls - tērauds. - Izstarotājs – T3, darbības rādiuss līdz 300 metriem. - Akumulators 3.7V – 4400 mAh (paralēli), darbības laiks līdz 50 stundām.

-40%
Ātrs pārskats

LSD Tager M4 Steel

450,00€ 750,00€

M4 STEEL ir unikāla lāzertaga koncepcija, kas apvieno īpaši uzticamu metāla korpusu ar maināmām plastmasas detaļām!

-39%
Ātrs pārskats

LSD Tager VAL

475,00€ 775,00€

- Šaušanas diapazons: līdz 450 m. – Materiāls – tērauds. – Klusinātājā ir integrēts jaunākais T4 emitētājs. – Saliekama laide – Uzlādējamais akumulators – 4400 mAh ietilpība

-40%
Ātrs pārskats

LSD Tager VSS

450,00€ 750,00€

Pārlādēšana tiek īstenota uz slēģi T4 emitētājs, kas integrēts klusinātājā Standarta šāviena apgaismojums Izgatavošanas materiāls – tērauds. Laide ir izgatavota no koka. Izstarotājs – T4, darbības rādiuss 500 metri. Akumulators 3,7V – 4400 mAh (paralēli), darbības laiks līdz 50 stundām.

-42%
Ātrs pārskats

LSD Target

90,00€ 155,00€

Mērķis ir paredzēts LSD tagu pielāgošanai mērķšāvienā, kalpo ātras un precīzas šaušanas ar mērķi pilnveidošanai lāzertaga spēlēs, kā arī jūsu scenāriju izspēlēšanai, kurus varat izveidot pēc saviem ieskatiem. Mērķis iedegas ar spilgtu LED apgaismojumu jūsu komandas krāsā un rada spēcīgu skaņas signālu, kad jūs pārsteidzat ar LSD tagu. Mērķi darbojās ar 2200 mAh, 3,7 V Li-Ion akumulatoru.

Rāda no 1 līdz 15 kopā 17 (Kopā lapu - 2)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.