Tageri

Сетка:
Ātrs pārskats

Lāzertag komplekts ar 4 ieročiem un 4 vestēm

230,00€

4 IN 1 LASER TAG — lāzertag blasteri komplektā ir dažāda izmēra un dažādā krāsā ar unikālu rakstu. LED DZĪVES INDIKATORI, AKTĪVĀ VIBRĀCIJA, NEIEROBEŽOTS AMMO un ārkārtējs 50 m šaušanas diapazons!

Ātrs pārskats

Lāzertag komplekts bērniem un pieaugušajiem

199,00€

Izbaudi aizraujošas lāzertag spēles ar šo kompletu, kas piedāvā neaizmirstamu pieredzi visai ģimenei! Šīs lāzertag komplekts ietver 4 modernus un lāzertaga ieročus, kas ļauj katram dalībniekam piedālīties spēlēs. Katram spēlētājam ir arī pieejama speciāla lāzertaga veste, kas piešķir spēlei pilnīgi jaunu līmeni.

Ātrs pārskats

Lāzertaga 2 ieroču komplekts

170,00€

Iebūvēts uzlādējams akumulators: šis uzlādējamais lāzeraga komplekts ir aprīkots ar 4 uzlādējamām baterijām un 4 vienādiem usb kabeliem, lai uzlādētu, tāpēc jums nav jāuztraucas par baterijām. Jums nekad nav jāpārtrauc spēle, lai nomainītu baterijas. Ieroči un vestes ir pilnībā uzlādējamas! Pamatojoties uz parasto spēli, ieroci var izmantot aptuveni 6 stundas, vesti var izmantot aptuveni 3 stundas katru, ar vienu pilnu uzlādi. Divi LED ekrāna displeji: viegli var pārbaudīt savas DZĪVES un AMMO. Tas palīdzēs labāk izprast kaujas tempu un savlaicīgi pielāgoties. Izbaudiet dziļi ieskaujošu spēlēs prieku. Ieslēdziet pistoli un ievadiet dzīvības. Vienkārši ievadīt dzīves vērtību (1–99) un munīciju (1–12), nospiežot pistoles pogas. Komandā var noteikt dažādu dzīves vērtību atbilstoši bērnu vecumam, jaunākajiem ir lielāka dzīves vērtība, pieaugušajiem mazāk. 60 m sasniedzamība tumsā un dzīvības tiek skaitītas atsevišķi: šaušanas distance līdz 60 metriem; Ieslēdziet ieroci un vesti, izpildiet balss norādījumus, lai apvienotu komandas krāsu.

Ātrs pārskats

Lāzertaga 4 ieroču komplekts

275,00€

Iebūvēts uzlādējams akumulators: šis uzlādējamais lāzeraga komplekts ir aprīkots ar 8 uzlādējamām baterijām un 4 vienādiem usb kabeliem, lai uzlādētu, tāpēc jums nav jāuztraucas par baterijām. Jums nekad nav jāpārtrauc spēle, lai nomainītu baterijas. Ieroči un vestes ir pilnībā uzlādējamas! Pamatojoties uz parasto spēli, ieroci var izmantot aptuveni 6 stundas, vesti var izmantot aptuveni 3 stundas katru, ar vienu pilnu uzlādi. Divi LED ekrāna displeji: viegli var pārbaudīt savas DZĪVES un AMMO. Tas palīdzēs labāk izprast kaujas tempu un savlaicīgi pielāgoties. Izbaudiet dziļi ieskaujošu spēlēs prieku. Ieslēdziet pistoli un ievadiet dzīvības. Vienkārši ievadīt dzīves vērtību (1–99) un munīciju (1–12), nospiežot pistoles pogas. Komandā var noteikt dažādu dzīves vērtību atbilstoši bērnu vecumam, jaunākajiem ir lielāka dzīves vērtība, pieaugušajiem mazāk. 60 m sasniedzamība tumsā un dzīvības tiek skaitītas atsevišķi: šaušanas distance līdz 60 metriem; Ieslēdziet ieroci un vesti, izpildiet balss norādījumus, lai apvienotu komandas krāsu.

Ātrs pārskats

LSD Raven tāģeris

350,00€

LSD Raven ir unikāls Tagger no LSD Electronics, kas lepojas ar fatālu stilu un uzlabotu uzticamību. LSD Raven tika izveidots ciešā sadarbībā ar lāzerklubu īpašniekiem un spēlētājiem no visas pasaules, un tas iemiesoja daudz jauninājumu:ABS plastmasa.Viegls, bet spēcīgs un noturīgs pret laikapstākļiem.RGB korpusa fona apgaismojums.4,4 mAh Li-ion aku..

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.