Gāzes

Сетка:
Ātrs pārskats

Smart Gas™ CO2 kapsula - 12g

0,65€

Smart Gas™ CO2 kapsula - 12gCO2 kapsula ar standarta ietilpību, kas paredzēta airsoft repliku, pneimatisko pistoļu, RAM karabīņu vai peintbola marķieru darbināšanai. Augsts spiediens nodrošina efektīvu replikas pneimatiskās sistēmas darbību. Smart Gas™ CO2 ir lieliski piemērots replikām, kurām ir blow-back sistēma, kas rada reālistisku aizvara nesē..

Ātrs pārskats

Umarex 8 g CO₂ Capsules

12,00€

Umarex 8 g CO₂ Capsules

Ātrs pārskats

Umarex 8g CO2 kapsula

1,30€

Umarex 8g CO2 kapsula

Ātrs pārskats

Umarex CO2 eļļošanas kapsulas

15,90€

Papildus CO₂ gāzei vārstu apkopes kapsulās ir iepildītas arī 0,5 g speciālas eļļas, kas attīra un ieeļļo vārstu un vienlaikus nodrošina visas mehānisma bīdāmās daļas ar eļļas slāni. Regulāra vārstu apkopes kapsulu lietošana nodrošina nemainīgu precizitāti un uzticamu darbību.12g x 5 kapsulas..

Ātrs pārskats

UMAREX CO2 kapsula - 12g

0,75€

Umarex CO₂ kapsulas izceļas ar nemainīgu augstu spiedienu un vienmērīgu kvalitāti.Pastāvīgais spiediens nodrošina, ka katrs šāviens ir tāds pats kā iepriekšējais...

Ātrs pārskats

Walther 12 g CO₂ kapsulas

12,80€

Mūsu augstākās kvalitātes CO₂ kapsulas raksturo nemainīgs spiediens un augsta enerģija. To korozijizturīgais iekšējais pārklājums saglabā gāzi tīru, tādējādi novēršot CO₂ pistoļu piesārņošanu un nodrošinot drošu darbību. Lai nodrošinātu nemainīgu veiktspēju un precizitāti, Walther kapsulas ir vispiemērotākais zīmols. Walther CO₂ kapsulas ir izgatavotas no tīra, dabīga oglekļa dioksīda, tāpēc tās nerada papildu kaitējumu videi.

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.