Spēļu pirotehnika

Сетка:
Ātrs pārskats

AFG-4 airsofta granāta

11,50€

Kompakta rokas granāta airsoft šaušanai, kas aprīkota ar cietu zirņa formas lādiņu. Ideāli piemērota iekštelpām un dinamiskiem uzbrukumiem. Aizmugurķēdei ir 2-2,5 sekundes ilgs izšaušanas laiks. Parastā jauda ir "Corsair-4". Granātas svars ir 85 g, diametrs 42 mm, augstums 120 mm. Rokas pirotehnikas imitācijas granātas ir paredzētas izmantošanai peintbola, airsoft un citās militāri-sporta spēlēs kā rokas fragmentācijas un dūmu granātu imitācijas. Granātas met ar rokām pēc gredzena izvilkšanas.

Ātrs pārskats

PIRO-F1-M (ar krīta pulveri)

8,45€

PIRO-F1-M (ar krīta pulveri)

Ātrs pārskats

Pyro-5 G (ar zirņiem)

8,45€

PYRO-5 G granāta Ražotājs: Pyrosoft (Ukraina) Mācību-imitācijas granāta ar aktīvu gredzenu, paredzēta izmantošanai militārajās un sporta spēlēs, piemēram, airsoftam vai militārajām rekonstrukcijām. Korpusa materiāls - plastmasa Pildijums - ZIRŅI Aizkavēšanās pēc iedarbināšanas - 3,5-4,2 sekundes Drošības svira - aktīva Svars - 140 grami (+/- 5%) Pi..

Ātrs pārskats

Pyro-5 M (ar krīta pulveri)

8,45€

PYRO-5 M granātaRažotājs: Pyrosoft (Ukraina)Mācību-imitācijas granāta ar aktīvu gredzenu, paredzēta izmantošanai militārajās un sporta spēlēs, piemēram, airsoftam vai militārajām rekonstrukcijām.Korpusa materiāls - plastmasaPildijums - KRĪTA PULVERIAizkavēšanās pēc iedarbināšanas - 3,5-4,2 sekundesDrošības svira - aktīvaSvars - 140 grami (+/- 5%)Pi..

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.