Taginn

Сетка:
Ātrs pārskats

Pecker MK2– imitācijas granāta treniņiem

48,00€

Pecker – imitācijas granāta treniņiem – 10gab. Gatavas pielietošanai. Iepakotas kartona kastītē ar atsevišķiem nodalījumiem. Tā ir mācību-treniņu imitācijas granāta bez pildījuma (tukša), daudzkārtējai lietošanai. Ar treniņu granātas palīdzību jūs varat uzlabot savas šaušanas prasmes. Pecker ir izgatavota no netraumējošām poliuretāna putām. Uz imit..

Ātrs pārskats

"TAG-ML36 KC" Granātmetējs

787,00€

TAG-ML36 KC granātmetējs ar šautenes TAGinn stobru ir bez čaumalas, kas izšauj TAGinn šāviņus tieši, bez nepieciešamības palaist "Shell".

Ātrs pārskats

"TAG-ML36 MK-2" Granātmetējs

787,00€

TAG-ML36 bez čaulu vītņstobra granātu metējs, kas palaiž TAGinn granāts bez speciāliem TaGinn čauliem. TAG-ML36 ir TAGinn un "Madritsch Weapon Technology" sadarbības projekts.

Ātrs pārskats

AFG-4 airsofta granāta

11,50€

Kompakta rokas granāta airsoft šaušanai, kas aprīkota ar cietu zirņa formas lādiņu. Ideāli piemērota iekštelpām un dinamiskiem uzbrukumiem. Aizmugurķēdei ir 2-2,5 sekundes ilgs izšaušanas laiks. Parastā jauda ir "Corsair-4". Granātas svars ir 85 g, diametrs 42 mm, augstums 120 mm. Rokas pirotehnikas imitācijas granātas ir paredzētas izmantošanai peintbola, airsoft un citās militāri-sporta spēlēs kā rokas fragmentācijas un dūmu granātu imitācijas. Granātas met ar rokām pēc gredzena izvilkšanas.

Ātrs pārskats

AFG-6 airsofta granāta

13,00€

Airsofta granāta AFG-6 – jauns budžeta produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu daudzumu „šķembu”, kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granātas korpuss darbināts no kartona un ta pildīta ar sausam pupiņam un sakāves rādiuss ir 8-10 metri.

Ātrs pārskats

Master Key

45,37€

Iepazīstieties ar jauno TAGinn ģimenes locekli - “Master Key” kārtu ML36. Šī ir lodīte, kas piepildīta ar aptuveni 75 BB. Tas dod jums iespēju būt efektīvam CQB vidē ar TAG-ML36 palaidēju. 30 metru efektīvais attālums. Vienreizējās lietošanas...

Ātrs pārskats

Paladin MK2

55,70€

Pakešu komplekts:10 “paladīni” ir gatavi šaušanai un iepakoti kartona kastē, kas atdalīta ar starplikāmIzmantošanai ar visu TAGinn palaišanas ierīču klāstu, ieskaitot TAG-ML36 palaišanas ierīci.Nepirotehniskais marķēšanas lādiņš “Paladin” ir pildīts ar netoksisku pulveri uz viegli mazgājamu pārtikas krāsvielu bāzes. Brīdī, kad šāviņš atduras pret š..

Ātrs pārskats

TAG 67, airsofta grānata

16,70€

Airsofta granāta TAG 67, FRAG B.B – revolucionāri jauns produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu daudzumu „šķembu”, kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granāta pildīta ar 6mm 0.2g plastmasas bum..

Ātrs pārskats

TAG-67- PEINTBOLS

16,70€

Peintbola granāta TAG 67, PAINTBALL – revolucionāri jauns produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu pulvera daudzumu  kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granāta pildīta ar krāsainu pulveri ..

Ātrs pārskats

TAG19 - Š airsofta granāta

16,70€

Ši MilSim pirotehniska roku granātai ir labi pazīstama RGD5 krievu granātu forma. Līdz ar TAG67 granātu, tas ir pildīta ari 6mm bioloģiski noārdāmam airsofta bumbiņām, kas samaisīti ar PEG komponentu, lai izvairītos no airsofta bumbiņas pārnēsāšanas trokšņa poliuretāna korpusā un sakāves rādiuss ir 8-10 metri. Granāta TAG-19  ir aprīkota ar di..

Ātrs pārskats

TAG19 - Y mācību airsofta granāta

16,70€

Šai MilSim pirotehniskajai rokas granātai ir labi zināmā RGD5 krievu frag granātas forma. Atšķirībā no TAG-19Ш granātas, tai nav BB vai citu šāviņu, kas sajaukti PEG komponentā. Šo granātu var izmantot vidē, kas neļauj projicēt cietus fragmentus, piemēram, BB. Mūsu standarta pirotehniskais elements samazina fragmentu izplatīšanos aptuveni 5 metru a..

Rāda no 1 līdz 15 kopā 17 (Kopā lapu - 2)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.