Imitācijas rokas granātas

Сетка:
Ātrs pārskats

AFG-4 airsofta granāta

11,50€

Kompakta rokas granāta airsoft šaušanai, kas aprīkota ar cietu zirņa formas lādiņu. Ideāli piemērota iekštelpām un dinamiskiem uzbrukumiem. Aizmugurķēdei ir 2-2,5 sekundes ilgs izšaušanas laiks. Parastā jauda ir "Corsair-4". Granātas svars ir 85 g, diametrs 42 mm, augstums 120 mm. Rokas pirotehnikas imitācijas granātas ir paredzētas izmantošanai peintbola, airsoft un citās militāri-sporta spēlēs kā rokas fragmentācijas un dūmu granātu imitācijas. Granātas met ar rokām pēc gredzena izvilkšanas.

Ātrs pārskats

AFG-6 airsofta granāta

13,00€

Airsofta granāta AFG-6 – jauns budžeta produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu daudzumu „šķembu”, kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granātas korpuss darbināts no kartona un ta pildīta ar sausam pupiņam un sakāves rādiuss ir 8-10 metri.

Ātrs pārskats

TAG 67, airsofta grānata

16,70€

Airsofta granāta TAG 67, FRAG B.B – revolucionāri jauns produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu daudzumu „šķembu”, kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granāta pildīta ar 6mm 0.2g plastmasas bum..

Ātrs pārskats

TAG-67- PEINTBOLS

16,70€

Peintbola granāta TAG 67, PAINTBALL – revolucionāri jauns produkts treniņiem un taktiskajām spēlēm, nodrošina skaļu sprādzienu un lielu pulvera daudzumu  kas ir nekaitīgas veselībai. Izstrādāta mācībām un spēlēm, granāta dos jums, jūsu komandas biedriem un jūsu pretiniekiem papildus motivāciju spēlēt labāk. Granāta pildīta ar krāsainu pulveri ..

Ātrs pārskats

TAG19 - Š airsofta granāta

16,70€

Ši MilSim pirotehniska roku granātai ir labi pazīstama RGD5 krievu granātu forma. Līdz ar TAG67 granātu, tas ir pildīta ari 6mm bioloģiski noārdāmam airsofta bumbiņām, kas samaisīti ar PEG komponentu, lai izvairītos no airsofta bumbiņas pārnēsāšanas trokšņa poliuretāna korpusā un sakāves rādiuss ir 8-10 metri. Granāta TAG-19  ir aprīkota ar di..

Ātrs pārskats

TAG19 - Y mācību airsofta granāta

16,70€

Šai MilSim pirotehniskajai rokas granātai ir labi zināmā RGD5 krievu frag granātas forma. Atšķirībā no TAG-19Ш granātas, tai nav BB vai citu šāviņu, kas sajaukti PEG komponentā. Šo granātu var izmantot vidē, kas neļauj projicēt cietus fragmentus, piemēram, BB. Mūsu standarta pirotehniskais elements samazina fragmentu izplatīšanos aptuveni 5 metru a..

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)
Buy eMarket
Demos 12
Close

eMarket Demos

Check our main demos, layouts, shop and single product pages variants.